ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ Α ΦΑΣΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΝΕΩΝ

Η   ΕΠΣ   Σερρών   σας   ανακοινώνει   ότι   η   Α’   φάση   προεπιλογής   των παιδιών   ηλικιας   2003-2004   και   2005-2006   έχει   ολοκληρωθεί   και   τα   ονόματα των   πρώτων   επιλεγέντων   ποδοσφαιριστών   είναι   τα   εξης:

ΝΕΟΙ 2003 – 2004

ΔΕΥΤΕΡΑ 17/9- ΤΕΤΑΡΤΗ 19/9   ΩΡΑ  ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ 03:30μμ

 1. ΑΔΑΜΙΔΗΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   ΠΗΓΑΣΟΣ

2.     ΖΙΑΚΑΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ   ΠΗΓΑΣΟΣ

3.     ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   ΠΗΓΑΣΟΣ

4.     ΦΑΚΗΣ  ΘΩΜΑΣ   ΠΗΓΑΣΟΣ

5.     ΚΑΡΑΤΛΙΔΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΠΗΓΑΣΟΣ

6.     ΠΟΥΛΙΟΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   ΠΗΓΑΣΟΣ

7.     ΝΤΑΛΙΠ  ΜΑΝΔΙ   SPORT  VILLAGE

8.     ΣΟΦΙΑΝΟΣ  ΜΑΡΙΟΣ   SPORT  VILLAGE

9.     ΓΚΡΟΣΔΗΣ  ΠΑΣΧΑΛΗΣ SPORT  VILLAGE

10.  ΚΡΟΥΣΤΑΛΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ SPORT  VILLAGE

11.  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  ΑΘΑΑΣΙΟΣ ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

12.  ΔΑΝΑΤΖΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗ

13.  ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ  ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΚΟΠΟΣ

14.  ΠΛΑΤΝΑΡΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗ

15.  ΤΟΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΜΜΟΥΔΙΑ

16.  ΒΕΝΤΟΥΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ

17.  ΤΣΙΦΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ

18.  ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ SPORT VILLAGE

19.  ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ   SPORT  VILLAGE

20.  ΘΩΜΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   SPORT  VILLAGE

21.  ΜΑΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  SPORT  VILLAGE

22.  ΜΑΣΚΕΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ

23.  ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   SPORT  VILLAGE

24.  ΒΕΛΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ

25.  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

26.  ΦΥΛΑΧΤΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΠΟΝΙΑ

27.  ΜΙΧΑΛΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ

28.  ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ SPORT  VILLAGE

29.  ΚΙΟΥΤΑΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

30.  ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ

31.  ΑΥΓΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΓΡΙΤΑ 2018

 

ΠΑΙΔΕΣ 2005 -2006

 ΔΕΥΤΕΡΑ 17/9 -ΤΕΤΑΡΤΗ19/9 – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21/9 ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ 05:00μμ

1. ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ

 2.     ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   SPORT VILLAGE

 3.     ΜΕΤΑΞΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   SPORT VILLAGE

 4.     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ

 5.     ΛΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  SPORT VILLAGE

 6.     ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ

 7.     ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ  SPORT VILLAGE

 8.     ΚΑΛΟΥΠΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   SPORT VILLAGE

 9.     ΑΧΛΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ

 10. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

 11. ΠΑΝΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ

 12. ΣΙΚΑΛΟΣ  ΠΗΓΑΣΟΣ

 13. ΑΥΓΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ SPORT VILLAGE

 14. ΤΣΙΝΤΟΓΛΟΥ SPORT VILLAGE

 15. ΧΑΒΟΣ ΦΩΤΗΣ  SPORT VILLAGE

 16. ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΖΗΣΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ

 17. ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ

 18. ΦΟΥΡΛΙΟΣ Μ  SPORT VILLAGE

 19. ΑΣΗΜΑΚΗΣ  SPORT VILLAGE

 20. ΤΣΙΦΤΣΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1800

 21. ΧΑΤΖΗΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ

 22. ΔΑΡΔΑΒΡΑΚΗΣ ΣΤ ΣΕΡΡΕΣ 85

 23. ΑΔΑΜΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΝΙΓΡΙΤΑ

 24. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  ΠΗΓΑΣΟΣ

 25. ΑΡΤΖΟΓΛΟΥ Μ ΛΕΥΚΩΝΑΣ

 26. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΜΗΛΑ

 27. ΑΑΝΔΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ

 28. ΠΟΤΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 1800