Πρωτάθλημα

Εβδομαδιαίο Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Σερρών

 

A25/26 (Α΄Ομ)          A24/26 (Β΄Ομ)    B22/26 (Α΄Ομ)          Β25/30 (Β΄Ομ)  Κ.Θωμά

ΣΑΒΒΑΤΟ: 22/4/17 05:00 μμ

ΚΥΡΙΑΚΗ: 23/4/17 12:00μμ

ΚΥΡΙΑΚΗ: 23/4/17 05:00 μμ

1. ΑΓΚΙΣΤΡΟ-ΣΚΟΤΟΥΣΑ 1. (ΑΕΡ.Α)ΙΩΝΙΚΟΣ-ΜΕΣΣΟΛΑΚΙΑ 1:00μμ 1. ΙΒΗΡΑ-ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
2. ΓΟΝΙΜΟ-ΨΩΜΟΤΟΠΙ 2. 2. ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
3. ΚΕΡΚΙΝΗ-ΡΟΔΟΠΟΛΗ 3. 3. ΟΡΕΙΝΗ-ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
4. ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ-ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ 4. 4. ΒΕΡΓΗ-ΑΝΑΤΟΛΗ
5. ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ-ΠΡΟΒΑΤΑΣ 5. 5. ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ-ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
6. ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ-ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ 6. 6. ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ
7. ΚΕΣΣΑΝΗ-ΧΑΡΩΠΟ 7. 7. ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ-ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
8. ΝΕΟΧΩΡΙ-ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ 8. 8. ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
9. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ-ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ 9. 9. ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
10. ΒΑΛΤΕΡΟ-ΧΡΙΣΤΟΣ 10. 10. ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ-ΠΟΣ 2000
11. ΤΥΡΟΛΟΗ-ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ 11. 11. ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ-ΠΡΩΤΗ
12. ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ-ΘΥΕΛΛΑ 12. 12. ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ
13. ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ-ΚΟΡΜΙΣΤΑ 13. 13. ΟΙΝΟΥΣΑ-ΤΟΥΜΠΑ
14.ΒΕΡΓΗ-ΑΝΑΤΟΛΗ 14. 14. (ΟΜ.Β)ΗΡΑΚΛΗΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ

ΡΕΠΟ: ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

Τετάρτη 19/4 5:00μμ ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΣΚΟΤΟΥΣΑ

Τετάρτη 26/4 5:00μμ ΝΕΟΧΩΡΙ-ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ,  ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ-ΠΟΣ 2000, ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ

 

A26/26 (Α΄Ομ)          A25/26 (Β΄Ομ)                      B23/26 (Α΄Ομ)          Β26/30 (Β΄Ομ)

ΣΑΒΒΑΤΟ: 29/4/17 05:00 μμ

ΚΥΡΙΑΚΗ: 30/4/17 12:00μμ

ΚΥΡΙΑΚΗ: 30/4/17 05:00 μμ 

1. (ΕΠΣ)ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ-ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 1. 1. ΓΟΝΙΜΟ-ΑΓΚΙΣΤΡΟ
2. ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ-ΝΕΟΧΩΡΙ 2. 2. ΣΚΟΤΟΥΣΑ-ΚΕΡΚΙΝΗ
3. ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ-ΙΒΗΡΑ 3. 3. (ΑΜΜΟΥΔ)ΨΩΜΟΤΟΠΙ-ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
4. (ΑΕΡ.Α)ΑΝΑΤΟΛΗ-ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 4. 4. ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
5. ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ-ΟΡΕΙΝΗ 5. 5. ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ-ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
6. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ-ΒΕΡΓΗ 6. 6. ΠΡΟΒΑΤΑΣ-ΚΕΣΣΑΝΗ
7. ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ-ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 7. 7. ΧΑΡΩΠΟ-ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
8. ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ-ΧΡΙΣΤΟΣ 8. 8. ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΤΥΡΟΛΟΗ
9. ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ 9. 9. ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
10. ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΒΑΛΤΕΡΟ 10. 10. ΘΥΕΛΛΑ-ΟΙΝΟΥΣΑ
11. ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ-ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ 11. 11. (ΟΙΝΟΎΣ)ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ-ΙΩΝΙΚΟΣ
12. (ΜΟΝΌΒΡ)ΠΟΣ 2000-ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ 12. 12. (ΟΜ.Β)ΛΕΟΝΤΕΣ-ΜΕΣΣΟΛΑΚΙΑ
13. ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ-ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ 13. 13.
14. ΠΡΩΤΗ-ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ 14. 14.
15. (ΟΜ.Α)ΠΗΓΑΣΟΣ-ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 15. 15.
16. ΚΟΡΜΙΣΤΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ 16. 16.

ΡΕΠΟ: ΤΟΥΜΠΑ

 

A26/26 (Β΄Ομ)                      B24/26 (Α΄Ομ)          Β27/30 (Β΄Ομ)

ΣΑΒΒΑΤΟ: 6/5/17 05:00 μμ

ΚΥΡΙΑΚΗ: 7/5/17 05:00 μμ

ΚΥΡΙΑΚΗ: 7/5/17 05:00 μμ 

1. ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ-ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ 1. (ΑΕΡ.Α)ΙΩΝΙΚΟΣ-ΤΟΥΜΠΑ 1. ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ-ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ
2. ΒΑΛΤΕΡΟ-ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ 2. 2. ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ-ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
3. ΤΥΡΟΛΟΗ-ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 3. 3. ΝΕΟΧΩΡΙ-ΑΝΑΤΟΛΗ
4. ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ-ΠΡΩΤΗ 4. 4. ΙΒΗΡΑ-ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
5. 5. 5. ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
6. 6. 6. ΟΡΕΙΝΗ-ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ
7. 7. 7. ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ-ΒΕΡΓΗ
8. 8. 8. ΧΡΙΣΤΟΣ-ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
9. 9. 9. ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
10. 10. 10. ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ-ΠΟΣ 2000
11. 11. 11. ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
12. 12. 12. ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ-ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ
13. 13. 13. ΟΙΝΟΥΣΑ-ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
14. 14. 14. (ΟΜ.Β)ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ
15. 15. 15. ΜΕΣΣΟΛΑΚΙΑ-ΚΟΡΜΙΣΤΑ
16. 16. 16. (ΟΜ.Β)ΛΕΟΝΤΕΣ-ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

ΡΕΠΟ: ΘΥΕΛΛΑ

 B25/26 (Α΄Ομ)         Β28/30 (Β΄Ομ)

ΣΑΒΒΑΤΟ: 13/5/17 05:00 μμ

ΚΥΡΙΑΚΗ: 14/5/17 12:00μμ

ΚΥΡΙΑΚΗ: 14/5/17 05:00 μμ 

1. ΟΙΝΟΥΣΑ-ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ 1. 1. ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ-ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
2. ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ-ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 2. 2. ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ
3. ΠΡΩΤΗ-ΗΡΑΚΛΗΣ 3. 3. ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ-ΧΡΙΣΤΟΣ
4. ΘΥΕΛΛΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ 4. 4. ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ
5. (ΟΜ.Α)ΠΗΓΑΣΟΣ-ΜΕΣΣΟΛΑΚΙΑ 5. 5. (ΜΟΝΌΒΡ)ΠΟΣ 2000-ΒΑΛΤΕΡΟ
6. ΤΟΥΜΠΑ-ΛΕΟΝΤΕΣ 6. 6. ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΤΥΡΟΛΟΗ
7. ΚΟΡΜΙΣΤΑ-ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 7. 7. ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ-ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ
8. ΟΙΝΟΥΣΑ-ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ
9. ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ-ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

ΡΕΠΟ: ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ

 B26/26 (Α΄Ομ)         Β29/30 (Β΄Ομ)

ΣΑΒΒΑΤΟ: 20/5/17 05:00 μμ

ΚΥΡΙΑΚΗ: 21/5/17 12:00μμ

ΚΥΡΙΑΚΗ: 21/5/17 05:00 μμ 

1. ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ 1. 1. ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ-ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
2. ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ 2. 2. (ΟΜ.Β)ΗΡΑΚΛΗΣ-ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ
3. ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ-ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 3. 3. (ΑΕΡ.Α)ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
4. ΧΡΙΣΤΟΣ-ΠΟΣ 2000 4. 4. ΜΕΣΣΟΛΑΚΙΑ-ΠΡΩΤΗ
5. ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ 5. 5. (ΟΜ.Β)ΛΕΟΝΤΕΣ-ΘΥΕΛΛΑ
6. ΒΑΛΤΕΡΟ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ 6. 6. (ΟΙΝΟΎΣ)ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ-ΠΗΓΑΣΟΣ
7. ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ-ΤΥΡΟΛΟΗ 7. 7. ΚΟΡΜΙΣΤΑ-ΤΟΥΜΠΑ

ΡΕΠΟ: ΟΙΝΟΥΣΑ

Β30/30 (Β΄Ομ)

ΣΑΒΒΑΤΟ: 27/5/17 05:00 μμ

ΚΥΡΙΑΚΗ: 28/5/17 12:00μμ

ΚΥΡΙΑΚΗ: 28/5/17 05:00μμ 

1. ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ 1. 1.
2. ΟΙΝΟΥΣΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ 2. 2.
3. ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ-ΜΕΣΣΟΛΑΚΙΑ 3. 3.
4. ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ-ΛΕΟΝΤΕΣ 4. 4.
5. ΠΡΩΤΗ-ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 5. 5.
6. ΘΥΕΛΛΑ-ΚΟΡΜΙΣΤΑ 6. 6.
7. (ΟΜ.Α)ΠΗΓΑΣΟΣ-ΤΟΥΜΠΑ 7. 7.

ΡΕΠΟ: ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ