Πρωτάθλημα

Εβδομαδιαίο Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Σερρών

 

Επίλεκτη 19/22                    B?/26-19/30 (μόνο ο Β΄Ομιλος) Κ.Δευτέρα

ΣΑΒΒΑΤΟ: 25/02/17 03:30 μμ

ΚΥΡΙΑΚΗ: 26/02/17 12:00μμ

ΚΥΡΙΑΚΗ: 26/02/17 03:30 μμ 

1. ΔΑΣΟΧΩΡΙ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 1. 1.
2. ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ-ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ 2. 2.
3. ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ-ΣΚΟΥΤΑΡΙ 3. 3.
4. ΧΡΥΣΟ- Ν.ΣΟΥΛΙ 4. 4.
5. ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ 5. 5.
6. ΚΑΡΠΕΡΗ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ 6. 6.
7. ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ-ΛΕΟΝΤΕΣ 7. 7.
8. (Οινούσα)ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ-ΜΕΣΣΟΛΑΚΙΑ 8. 8.
9. ΚΟΡΜΙΣΤΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ 9. 9.
10. ΤΟΥΜΠΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ 10. 10.
11. ΠΡΩΤΗ-ΟΙΝΟΥΣΑ 11. 11.
12. ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ-ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ 12. 12.
13. ΑΓΚΙΣΤΡΟ-ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ (εξ΄αναβολής) 13. 13.
14. 14. 14.
15. 15. 15.
16. 16. 16.
17. 17. 17.
18. 18. 18.
19. 19. 19.
20. 20. 20.
21. 21. 21.
22. 22. 22.
23. 23. 23.
24. 24. 24.
25. 25. 25.

ΡΕΠΟ: ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ, ΠΗΓΑΣΟΣ

Τετάρτη 1/3/2017 4:00μμ ΣΚΟΥΤΑΡΙ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

Επίλεκτη 20/22        Α19/28           B18/26-20/30

ΣΑΒΒΑΤΟ: 4/3/17 04:00 μμ 

ΚΥΡΙΑΚΗ: 5/3/17 12:00μμ

ΚΥΡΙΑΚΗ: 5/3/17 04:00 μμ 

1. ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ-ΔΑΣΟΧΩΡΙ 1. (Αερ.Α)ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ 1. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
2. ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ 2. 2. ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ-ΧΡΥΣΟ
3. ΑΓΚΙΣΤΡΟ-ΧΑΡΩΠΟ 3. 3. ΣΚΟΥΤΑΡΙ-ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
4. ΠΡΟΒΑΤΑΣ-ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ 4. 4. Ν.ΣΟΥΛΙ-ΚΑΡΠΕΡΗ
5. ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ 5. 5. ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ-ΚΕΣΣΑΝΗ
6. ΣΚΟΤΟΥΣΑ-ΓΟΝΙΜΟ 6. 6. ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ-ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
7. ΝΕΟΧΩΡΙ-ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 7. 7. (Αμμουδια)ΨΩΜΟΤΟΠΙ-ΚΕΡΚΙΝΗ
8. (Μονοβρ)ΠΟΣ 2000-ΤΥΡΟΛΟΗ 8. 8. (ΕΠΣ)ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ-ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
9. ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ 9. 9. ΒΕΡΓΗ-ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ
10. ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ 10. 10. ΟΡΕΙΝΗ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
11. (Οινούσα)ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ-ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ 11. 11. ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ-ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
12. ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ-ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ 12. 12. ΙΒΗΡΑ-ΑΝΑΤΟΛΗ
13. ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ-ΟΙΝΟΥΣΑ 13. 13. ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ-ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
14. 14. 14. ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ
15. 15. 15. ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ-ΒΑΛΤΕΡΟ
16. 16. 16. ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΧΡΙΣΤΟΣ
17. 17. 17. ΜΕΣΣΟΛΑΚΙΑ-ΤΟΥΜΠΑ
18. 18. 18. (Ομ.Β)ΛΕΟΝΤΕΣ-ΚΟΡΜΙΣΤΑ
19. 19. 19.
20. 20. 20.
21. 21. 21.
22. 22. 22.
23. 23. 23.
24. 24. 24.
25. 25. 25.

ΡΕΠΟ: ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ, ΗΡΑΚΛΗΣ, ΠΡΩΤΗ


Επίλεκτη 21/10                    A20/26                       Τελικός Κυπέλλου

ΣΑΒΒΑΤΟ: 11/3/17 04:00 μμ 

ΚΥΡΙΑΚΗ: 12/3/17 12:00μμ

ΚΥΡΙΑΚΗ: 12/3/17 04:00 μμ 

1. ΧΡΥΣΟ-ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ 1. 1.
2. ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2. 2.
3. ΚΑΡΠΕΡΗ-ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ 3. 3.
4. ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ- Ν.ΣΟΥΛΙ 4. 4.
5. ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ-ΑΓΚΙΣΤΡΟ 5. 5.
6. ΧΑΡΩΠΟ-ΠΡΟΒΑΤΑΣ 6. 6.
7. ΚΕΣΣΑΝΗ-ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ 7. 7.
8. ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ-ΡΟΔΟΠΟΛΗ 8. 8.
9. ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ-ΨΩΜΟΤΟΠΙ 9. 9.
10. ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ-ΣΚΟΤΟΥΣΑ 10. 10.
11. ΚΕΡΚΙΝΗ-ΓΟΝΙΜΟ 11. 11.
12. ΒΕΡΓΗ-ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ 12. 12.
13. ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ-ΟΡΕΙΝΗ 13. 13.
14. ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ-ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 14. 14.
15. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ-ΙΒΗΡΑ 15. 15.
16. ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ-ΝΕΟΧΩΡΙ 16. 16.
17. ΑΝΑΤΟΛΗ-ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 17. 17.
18. ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ 18. 18.
19. 19. 19.
20. 20. 20.

ΡΕΠΟ:

Τετάρτη 8 15 Μαρτίου 4:00μμ ΔΑΣΟΧΩΡΙ-ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ

Τετάρτη 8 15 Μαρτίου 4:00μμ ΛΕΥΚΩΝΑΣ-ΣΚΟΥΤΑΡΙ


Επίλεκτη 22/22                    A21/26                       B19/26-21/30           

ΣΑΒΒΑΤΟ: 18/3/17 04:00 μμ 

ΚΥΡΙΑΚΗ: 19/3/17 12:00μμ

ΚΥΡΙΑΚΗ: 19/3/17 04:00 μμ 

1. ΑΓΚΙΣΤΡΟ-ΠΡΟΒΑΤΑΣ 1. 1. ΔΑΣΟΧΩΡΙ-ΧΡΥΣΟ
2. ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΧΑΡΩΠΟ 2. 2. ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ-ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
3. ΣΚΟΤΟΥΣΑ-ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ 3. 3. ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ-ΚΑΡΠΕΡΗ
4. ΓΟΝΙΜΟ-ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ 4. 4. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ
5. ΝΕΟΧΩΡΙ-ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ 5. 5. ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
6. ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ-ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 6. 6. ΣΚΟΥΤΑΡΙ- Ν.ΣΟΥΛΙ
7. ΤΥΡΟΛΟΗ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ 7. 7. ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ-ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
8. ΒΑΛΤΕΡΟ-ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ 8. 8. (Αμμουδιά)ΨΩΜΟΤΟΠΙ-ΚΕΣΣΑΝΗ
9. ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ-ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ 9. 9. ΚΕΡΚΙΝΗ-ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
10. ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ 10. 10. (ΕΠΣ)ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ-ΟΡΕΙΝΗ
11. ΤΟΥΜΠΑ-ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 11. 11. ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ-ΒΕΡΓΗ
12. (Ομ.Α)ΠΗΓΑΣΟΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ 12. 12. ΙΒΗΡΑ-ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
13. ΠΡΩΤΗ-ΙΩΝΙΚΟΣ 13. 13. ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
14. ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ-ΗΡΑΚΛΗΣ 14. 14. ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ-ΑΝΑΤΟΛΗ
15. 15. 15. ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΠΟΣ 2000
16. 16. 16. ΧΡΙΣΤΟΣ-ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
17. 17. 17. ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ-ΚΟΡΜΙΣΤΑ
18. 18. 18. ΟΙΝΟΥΣΑ-ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
19. 19. 19.
20. 20. 20.
21. 21. 21.
22. 22. 22.
23. 23. 23.
24. 24. 24.
25. 25. 25.

ΡΕΠΟ: ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ, ΜΕΣΣΟΛΑΚΙΑ, ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ

 


Επίλεκτη 1/10                      A22/26                       B20/26-22/30

ΣΑΒΒΑΤΟ: 25/3/17 04:00 μμ 

ΚΥΡΙΑΚΗ: 26/3/17 12:00μμ

ΚΥΡΙΑΚΗ: 26/3/17 04:30 μμ 

1. ΠΡΟΒΑΤΑΣ-ΡΟΔΟΠΟΛΗ 1. (Αερ.Α)ΙΩΝΙΚΟΣ-ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ 1. ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ-ΑΓΚΙΣΤΡΟ
2. ΧΑΡΩΠΟ-ΣΚΟΤΟΥΣΑ 2. 2. ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ-ΨΩΜΟΤΟΠΙ
3. ΚΕΣΣΑΝΗ-ΓΟΝΙΜΟ 3. 3. ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ-ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
4. ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ-ΚΕΡΚΙΝΗ 4. 4. ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ-ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ
5. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ-ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 5. 5. ΟΡΕΙΝΗ-ΙΒΗΡΑ
6. (Αερ.Α)ΑΝΑΤΟΛΗ-ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 6. 6. ΒΕΡΓΗ-ΝΕΟΧΩΡΙ
7. (Μονοβρυση)ΠΟΣ 2000-ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ 7. 7. ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ-ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
8. ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ 8. 8. ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
9. ΤΟΥΜΠΑ-ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ 9. 9. ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ-ΒΑΛΤΕΡΟ
10. ΚΟΡΜΙΣΤΑ-ΠΗΓΑΣΟΣ 10. 10. ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ
11. (Ομ.Β)ΗΡΑΚΛΗΣ-ΟΙΝΟΥΣΑ 11. 11. ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΧΡΙΣΤΟΣ
12. 12. 12. ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ-ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
13. 13. 13. (Ομ.Β)ΛΕΟΝΤΕΣ-ΠΡΩΤΗ
14. 14. 14. ΜΕΣΣΟΛΑΚΙΑ-ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ

ΡΕΠΟ: ΤΥΡΟΛΟΗ, ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ, ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ