Παιδικό

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ 2016-2017 Α΄ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική 5/11/2016 12:00μμ 2η Αγωνιστική 12/11/2016 12:00μμ 3η Αγωνιστική 19/11/2016 12:00μμ 4η Αγωνιστική 26/11/2016 12:00μμ
Α.ΠΟΡΟΪΑ-ΚΕΡΚΙΝΗ ΚΕΡΚΙΝΗ-ΑΓΚΙΣΤΡΟ Α.ΠΟΡΟΪΑ-ΑΓΚΙΣΤΡΟ ΚΕΡΚΙΝΗ-ΡΟΔΟΠΟΛΗ
ΑΓΚΙΣΤΡΟ-ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ-Α.ΠΟΡΟΪΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ-ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΡΟΔΟΠΟΛΗ ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑ_ΚΕΣ-ΚΕΡΚΙΝΗ ΑΓΚΙΣΤΡΟ-ΗΡΑΚΛΕΙΑ_ΚΕΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΑ_ΚΕΣ-ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΑ_ΚΕΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ ΒΥΡΩΝΕΙΑ-Α.ΠΟΡΟΪΑ
Ρεπό-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ Ρεπό-ΒΥΡΩΝΕΙΑ Ρεπό-ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ Ρεπό-ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
Α.ΜΗΤΡΟΥΣΙ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ (ΟΜ.Ε)ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ-Α.ΜΗΤΡΟΥΣΙ Α.ΜΗΤΡΟΥΣΙ-ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ (ΟΜ.Β)ΗΡΑΚΛΗΣ-Α.ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ (ΟΜ.Α)ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ (ΟΜ.Β)ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ-ΝΕΟΧΩΡΙ
(ΟΜ.Β)ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ (ΟΜ.Β)ΛΕΟΝΤΕΣ-ΝΕΟΧΩΡΙ ΝΕΟΧΩΡΙ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ (ΟΜ.Ε)ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ-ΠΗΓΑΣΟΣ
ΝΕΟΧΩΡΙ-ΠΟΣ 2000 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ (ΟΜ.Α)ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΣ
(ΟΜ.Α)ΠΗΓΑΣΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ-ΠΟΣ 2000 (ΜΟΝΟΒΡ)ΠΟΣ 2000-ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ-ΛΕΟΝΤΕΣ
(ΟΜ.Ε)ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ-ΣΚΟΥΤΑΡΙ   ΣΚΟΥΤΑΡΙ-ΗΡΑΚΛΗΣ (ΟΜ.Α)ΠΗΓΑΣΟΣ-ΣΚΟΥΤΑΡΙ ΣΚΟΥΤΑΡΙ-ΠΟΣ 2000

 

5η Αγωνιστική 3/12/2016 12:00μμ 6η Αγωνιστική 10/12/2016 12:00μμ 7η Αγωνιστική 17/12/2016 12:00μμ 8η Αγωνιστική 7/1/2017 12:00μμ
Α.ΠΟΡΟΪΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΑ_ΚΕΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ-ΚΕΡΚΙΝΗ ΚΕΡΚΙΝΗ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ Α.ΠΟΡΟΪΑ-ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟ-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΑΓΚΙΣΤΡΟ
ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΑΓΚΙΣΤΡΟ ΗΡΑΚΛΕΙΑ_ΚΕΣ-ΡΟΔΟΠΟΛΗ ΡΟΔΟΠΟΛΗ-Α.ΠΟΡΟΪΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ_ΚΕΣ-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ-Α.ΠΟΡΟΪΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ-ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ-ΚΕΡΚΙΝΗ
Ρεπό-ΚΕΡΚΙΝΗ Ρεπό-ΑΓΚΙΣΤΡΟ Ρεπό-ΗΡΑΚΛΕΙΑ_ΚΕΣ Ρεπό-ΡΟΔΟΠΟΛΗ
Α.ΜΗΤΡΟΥΣΙ-ΝΕΟΧΩΡΙ (ΟΜ.Α)ΠΗΓΑΣΟΣ-Α.ΜΗΤΡΟΥΣΙ Α.ΜΗΤΡΟΥΣΙ-ΧΡΙΣΤΟΣ (ΜΟΝΟΒΡ)ΠΟΣ 2000-Α.ΜΗΤΡΟΥΣΙ
(ΟΜ.Α)ΠΗΓΑΣΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙ-ΧΡΙΣΤΟΣ (ΜΟΝΟΒΡ)ΠΟΣ 2000-ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ-ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ
ΧΡΙΣΤΟΣ-ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ (ΟΜ.Β)ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΟΣ 2000 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ-ΝΕΟΧΩΡΙ (ΟΜ.Α)ΠΗΓΑΣΟΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ
(ΜΟΝΟΒΡ)ΠΟΣ 2000-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ-ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ (ΟΜ.Β)ΛΕΟΝΤΕΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ (ΟΜ.Β)ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ (ΟΜ.Ε)ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ-ΛΕΟΝΤΕΣ (ΟΜ.Α)ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ
(ΟΜ.Β)ΛΕΟΝΤΕΣ-ΣΚΟΥΤΑΡΙ  (ΟΜ.Α)ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΣΚΟΥΤΑΡΙ  ΣΚΟΥΤΑΡΙ-ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ  ΝΕΟΧΩΡΙ-ΣΚΟΥΤΑΡΙ

 

9η Αγωνιστική 14/1/2017 12:00μμ 10ηΑγωνιστική 21/1/2017 12:00μμ 11ηΑγωνιστική 28/1/2017 12:00μμ
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ-ΡΟΔΟΠΟΛΗ
ΑΓΚΙΣΤΡΟ-ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
ΗΡΑΚΛΕΙΑ_ΚΕΣ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ-ΚΕΡΚΙΝΗ
Ρεπό-Α.ΠΟΡΟΪΑ
Α.ΜΗΤΡΟΥΣΙ-ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ (ΟΜ.Β)ΛΕΟΝΤΕΣ-Α.ΜΗΤΡΟΥΣΙ (ΟΜ.Α)ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ
(ΟΜ.Β)ΛΕΟΝΤΕΣ-ΠΟΣ 2000 (ΜΟΝΟΒΡ)ΠΟΣ 2000-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ (ΟΜ.Ε)ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ-ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ
(ΟΜ.Α)ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ-ΠΟΣ 2000
(ΟΜ.Ε)ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ-ΝΕΟΧΩΡΙ (ΟΜ.Α)ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ (ΟΜ.Β)ΗΡΑΚΛΗΣ-ΧΡΙΣΤΟΣ
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙ-ΠΗΓΑΣΟΣ
ΣΚΟΥΤΑΡΙ-ΧΡΙΣΤΟΣ  ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ-ΣΚΟΥΤΑΡΙ  ΣΚΟΥΤΑΡΙ-Α.ΜΗΤΡΟΥΣΙ

 

 

Φύλλο Αγώνα Παιδικού (Να τυπώνεται σε ένα φύλλο)

Πρόγραμμα Παιδικού Νέο

Τηλέφωνα Επικοινωνίας Υπευθύνων Παιδικών Τμημάτων 2016-2017

  1. Α.ΠΟΡΟΪΑ: Ιωαννίδης Θεόδωρος 6983 513 153
  2. ΑΓΚΙΣΤΡΟ: Γεωργιάδης Άνθιμος 6980 138 846
  3. ΒΥΡΩΝΕΙΑ: Πάνος 6977 419 342
  4. ΗΡΑΚΛΕΙΑ_ΚΕΣ: Στρίκος Γιάννης 6937 131 293 Τούσκας Βαγγέλης 2325025842, 6946 819 505
  5. ΚΕΡΚΙΝΗ: Ηλιάδης Αντώνιος 6985 654 327
  6. ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ: Χατζησαββίδης Δημήτριος 6937 037 078
  7. ΡΟΔΟΠΟΛΗ: Ψαθάς Κωνσταντίνος – 6972 026 577
  8. ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ: Τσεμπερίδης Ιωάννης 6985 960 931
  9. ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ: Πουρτουλίδης Βασίλης 6947 209 353
  1. Α.ΜΗΤΡΟΥΣΙ: Δουλγέρης Αθανάσιος 6944 776 688
  2. ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ: Μαμάλιας Κωνσταντίνος – 6972 809 811
  3. ΗΡΑΚΛΗΣ: Κόκκινος Γιάννης 6934 636 035
  4. ΛΕΟΝΤΕΣ: Πάντσιος Παναγιώτης – 6974 904 410
  5. ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡΡΩΝ: Τζουμαλάκης Άγγελος 6974 070 921
  6. ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ: Αναγνωστίδης Δημήτρης (Τζίμης): 6943 479 001
  7. ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ: Αβραμάκης Νίκος 6976 766 634
  8. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ: Γαβρανίδης Κώστας
  9. ΠΗΓΑΣΟΣ: Αβραμάκης Νίκος 6976 766 634
  10. ΠΟΣ 2000: Χατζόπουλος Μπάμπης 6944 647 552
  11. ΣΚΟΥΤΑΡΙ: Μαϊδάνογλου Απόστολος – 6945577859
  12. ΧΡΙΣΤΟΣ: Καλαμάρας Νικόλαος 6972 639 073

Τηλέφωνα Επικοινωνίας Υπευθύνων Παιδικών Τμημάτων 2015-2016

Α.ΜΗΤΡΟΥΣΙ: Δουλγέρης Αθανάσιος 6944776688
ΑΓΚΙΣΤΡΟ: Πάδος Ελεύθερης   6986767670
ΑΕΤΟΙ ΣΕΡ: Γκατζιλάκης Θέμης – 6948519624
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ: Μαμάλιας Κωνσταντίνος – 6972809811
ΒΥΡΩΝΕΙΑ: Γεωργά Βίκυ 6989885483, Πάνος 6977419342 (Προπονητής)
ΗΡΑΚΛΕΙΑ/ΚΕΣΣΑΝΗ: Τούσκας Βαγγέλης 2325025842, 6946819505
ΚΕΡΚΙΝΗ: Σαμουηλίδης Νικόλαος 6979186022
ΛΕΟΝΤΕΣ: Πάντσιος Παναγιώτης – 6974904410
Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ: Μιχαηλίδης Σάββας 6939243776, Μωραϊτης Σωτήρης 6989091428
ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡΡΩΝ: Μαρτινίδης Στέφανος 6946046405
ΟΡΕΙΝΗ: Πελιτάρης Άγγελος 6986723323
ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ: Υφαντής Λάκης
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ: Αβραμάκης Νίκος 6976766634
ΠΗΓΑΣΟΣ: Αβραμάκης Νίκος 6976766634
ΠΟΣ 2000: Χατζόπουλος Μπάμπης 6944647552
ΡΟΔΟΠΟΛΗ: Ψαθάς Κωνσταντίνος – 6972026577
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ: Τσεμπερίδης Ιωάννης 6985960931
ΣΚΟΥΤΑΡΙ: Μαϊδάνογλου Απόστολος – 6945577859
ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ: Παντελίδης Ιωάννης – 6978012489
ΧΡΙΣΤΟΣ: Καλαμάρας Νικόλαος 6972639073

 

 Τηλέφωνα Επικοινωνίας Υπευθύνων Παιδικών Τμημάτων 2014-2015

Α.ΜΗΤΡΟΥΣΙ: Ταχτσής Κώστας 6948 481 661
ΑΕΤΟΙ ΣΕΡ: Γκατζιλάκης Θέμης – 6948 519 624
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ: Μαμάλιας Κωνσταντίνος – 6972 809 811
ΒΥΡΩΝΕΙΑ: Γεωργά Βίκυ – 6937 356 973
ΓΟΝΙΜΟ: Κόρτσος Ευάγγελος 6945 292 890
ΔΑΣΟΧΩΡΙ: Τσεπετονίδης Γεώργιος 6973 666 493
ΗΡΑΚΛΕΙΑ: Στρίκος Γιάννης  6937 131 293 Τούσκας Βαγγέλης 2325025842, 6946 819 505
ΚΕΡΚΙΝΗ:   Σαμουηλίδης Νικόλαος 6979 186 022   nsamouilidis@yahoo.gr
ΛΕΟΝΤΕΣ: Πάντσιος Παναγιώτης – 6974 904 410
Ν.ΖΙΧΝΗ: Παπουτσής Νίκος 6946127 689
Ν.ΜΠΑΦΡΑ: Παπαδόπουλος Ηλίας 6986 898 122
Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ: Σαμαράς Αναστάσιος 6988 953 690
Ν.ΣΟΥΛΙ: Χανίδης Τάσος 6972 717 060
ΟΡΕΙΝΗ: Δεμερτζής Χρήστος 6983 924 710, Σούζας Μιχάλης 6979 229 814
ΠΑΕ: Κόκκινος Ιωάννης – 6934 636 035 kokkinos266@gmail.com 
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ: Συμεωνίδης Κοσμάς – 6972 223 716, Γιαννακίδης Γιώργος-6974229258
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ: Αβραμάκης Νίκος 6976 766 634
ΠΗΓΑΣΟΣ: Αβραμάκης Νίκος 6976 766 634
ΠΟΣ 2000: Μόσχου Αλέξανδρος 6945 416 787
ΡΟΔΟΠΟΛΗ: Ψαθάς Κωνσταντίνος – 6972 026 577
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ: Τσαφαρίδης Βασίλης 6977545287
ΣΚΟΥΤΑΡΙ: Μαϊδάνογλου Απόστολος – 6945 577 859
ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ: Παντελίδης Ιωάννης – 6978 012 489
ΤΕΡΠΝΗ: Τουλάκης Χρήστος – 6948 716 578
ΤΡΑΓΙΛΟΣ: Παντελής Κρυστάλης – 6978 690 616
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ: Θεοδωρίδης Σοφοκλής 6947 825 003
ΧΡΙΣΤΟΣ: Τσερμετζέλης Κώστας – 6973 800 271