Αποτελέσματα Αρχαιρεσιών Ε.Π.Σ.Σερρών

Ανακοινώσεις

Από την Ε.Π.Σ.Σερρών ανακοινώνονται τα αποτελέσματα των αρχαιρεσιών της Ε.Π.Σ.Σερρών της 25/10/2021.

Α΄ ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

ΨΗΦΟΙ

1.ΚΑΤΣΑΒΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ

21

2.ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

13

*Εκλέγεται Πρόεδρος ο ΚΑΤΣΑΒΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ.

Β΄ ΜΕΛΗ Δ.Σ

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

ΨΗΦΟΙ

1.ΒΟΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

18

2.ΜΟΥΝΤΟΥΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

16

3.ΒΑΣΙΛΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

15

4.ΝΤΑΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

15

5.ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

14

6.ΜΑΔΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

13

7.ΖΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

12

8.ΝΤΑΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12

9.ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ

12

10.ΠΟΡΤΟΥΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΑΒΒΑ

12

11. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11

12. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11

13.ΤΣΑΜΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

11

14.ΖΑΜΠΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11

15.ΚΩΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10

16.ΤΣΙΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

10

17.ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

10

18.ΜΠΡΟΥΝΤΖΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10

19.ΜΕΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

09

20.ΜΕΤΑΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

08

21.ΑΥΓΕΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

07

22.ΔΑΜΑΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

06

23.ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

04

24.ΤΖΙΤΖΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ

01

25.ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΑΒΒΑ

0

26.ΜΑΝΤΕΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

0

*Μετά το τέλος της καταμέτρησης των ψήφων και αφού διαπιστώθηκε ισοβαθμία μεταξύ των θέσεων 7-8-9-10 και των υποψηφίων ΖΑΓΓΕΛΙΔΗ ΙΩΑΝΝΗ, ΝΤΑΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ και ΠΟΡΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΟΥ με 12 ψήφους, ακολούθησε διαδικασία κλήρωσης από την εφορευτική επιτροπή κατά την οποία πήραν τις παρακάτω θέσεις.

7.ΖΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

8.ΝΤΑΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

9.ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

10.ΠΟΡΤΟΥΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

**Μετά το τέλος της καταμέτρησης των ψήφων και αφού διαπιστώθηκε ισοβαθμία μεταξύ των θέσεων 11-12-13-14 και των υποψηφίων ΣΑΒΒΙΔΗ ΙΩΑΝΝΗ, ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ, ΤΣΑΜΑΡΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ, ΖΑΜΠΑΚΛΗ ΙΩΑΝΝΗ με 11 ψήφους ακολούθησε διαδικασία κλήρωσης από την εφορευτική επιτροπή κατά την οποία πήραν τις παρακάτω θέσεις.

11.ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

12.ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

13.ΤΣΑΜΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

14.ΖΑΜΠΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

****Μετά το τέλος της καταμέτρησης των ψήφων και αφού διαπιστώθηκε ισοβαθμία μεταξύ των θέσεων 15-16-17-18 και των υποψηφίων ΚΩΡΗ ΦΩΤΙΟΥ, ΤΣΙΛΙΑΚΟΥΔΗ ΙΟΡΔΑΝΗ, ΚΟΣΜΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, ΜΠΡΟΥΝΤΖΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ με 10 ψήφους ακολούθησε διαδικασία κλήρωσης από την εφορευτική επιτροπή κατά την οποία πήραν τις παρακάτω θέσεις.

15.ΚΩΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

16.ΤΣΙΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

17.ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

18.ΜΠΡΟΥΝΤΖΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

****Εκλέγονται στο Δ.Σ οι Υποψήφιοι που κατέλαβαν τις θέσεις 1 έως 9 και ο δεύτερος υποψήφιος πρόεδρος κ.ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Παντελή έχοντας καταλάβει τουλάχιστον το 25% των έγκυρων ψηφοδελτίων.

Δ΄ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΑΚΤΙΚΟΙ

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

ΨΗΦΟΙ

1.ΓΕΩΡΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

21

2.ΓΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

20

3.ΚΟΥΒΑΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

18

4.ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

12

5.ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

11

6.ΠΟΥΡΝΑΡΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

10