Πρωτάθλημα

Εβδομαδιαίο Πρόγραμμα Αγώνων Ε.Π.Σ.Σερρών


   

   ⇒ Επίλεκτη Play Off & Out    5/10          A΄ Play Off & Out 7/10 – 6/10                               Β΄ 4/9

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/04/2019 05:00μ.μ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019 05:00μ.μ

1. ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ-ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ 1. 1. ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ
2. ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ-Κ.ΚΑΜΗΛΑ 2. 2. ΝΕΟΧΩΡΙ-Ν.ΣΚΟΠΟΣ
3. ΧΡΥΣΟ-ΑΝΑΤΟΛΗ 3. 3. ΠΡΟΒΑΤΑΣ-Ν.ΣΟΥΛΙ
4. ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΑΜΜΟΥΔΙΑ 4. 4. ΚΕΡΚΙΝΗ-ΑΓΚΙΣΤΡΟ
5. Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ 5. 5. ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ-Α.ΠΟΡΟΪΑ
6. ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ-ΧΡΙΣΤΟΣ 6. 6. ΠΡΩΤΗ-ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
7. ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ-ΚΟΡΜΙΣΤΑ 7. 7. Ν.ΖΙΧΝΗ-ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
8. ΧΑΡΩΠΟ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 8. 8. ΝΙΓΡΙΤΑ 2018-Π.Σ.ΣΕΡΡΕΣ
9. (K.Kαμήλα) ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ-ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 9. 9. ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ-ΠΗΓΑΣΟΣ
10. ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ-ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ 10. 10. ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ
11. ΗΡΑΚΛΗΣ-Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ 11. 11. ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΔΑΣΟΧΩΡΙ
12. 12. 12. ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ-ΟΙΝΟΥΣΑ
13. 13. 13. (Τούμπα)ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ-ΨΥΧΙΚΟ
14. 14. 14. 
15. 15. 15.
16. 16. ΡΕΠΟ: ΠΕΠΟΝΙΑ, ΠΟΣ 2000, ΚΑΡΠΕΡΗ, ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ 16.

 ⇒ Επίλεκτη  Play Off – Play Out 6/10                                                        

ΤΕΤΑΡΤΗ 17/04/2019 05:00μ.μ

1. ΧΡΥΣΟ-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
2. (Αερ.Α΄)ANATΟΛΗ-Κ.ΚΑΜΗΛΑ
3. ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ-ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
4. ΛΕΥΚΩΝΑΣ-Ν.ΣΟΥΛΙ
5. Α.ΜΗΤΡΟΥΣΙ-ΝΕΟΧΩΡΙ
6. Ν.ΣΚΟΠΟΣ-ΠΡΟΒΑΤΑΣ
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.

⇒ Επίλεκτη Play Off & Out 7/10                         A΄ Play Off & Out 8/10 – 7/10                                           Β΄ 5/9

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/04/2019 05:00μ.μ

 ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019 12:30μ.μ

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019 05:00μ.μ

1. ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ-ΑΝΑΤΟΛΗ 1. (Ε.Π.Σ.Σ) Π.Σ ΣΕΡΡΕΣ-Ν.ΖΙΧΝΗ 1. Κ.ΚΑΜΗΛΑ-ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
2. ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ-ΧΡΥΣΟ 2. 2. ΝΕΟΧΩΡΙ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ
3. Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ-ΡΟΔΟΠΟΛΗ 3. 3. Ν.ΣΟΥΛΙ-Ν.ΣΚΟΠΟΣ
4. ΑΓΚΙΣΤΡΟ-ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ 4. 4. ΠΡΟΒΑΤΑΣ-ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
5. ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ-ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 5. 5. ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ-ΑΜΜΟΥΔΙΑ
6. Π.Σ ΣΕΡΡΕΣ-Ν.ΖΙΧΝΗ 6. 6. ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
7. ΠΗΓΑΣΟΣ-ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 7. 7. ΚΑΡΠΕΡΗ-ΚΕΡΚΙΝΗ
8. ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ-ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 8. 8. ΝΙΓΡΙΤΑ 2018-ΠΡΩΤΗ
9. Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ-ΔΑΣΟΧΩΡΙ 9. 9. ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
10. ΠΕΠΟΝΙΑ-ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ 10. 10. (Αερ.Α)΄ΙΩΝΙΚΟΣ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ
11. ΨΥΧΙΚΟ-ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 11. 11. (Σκοτούσσα)ΠΟΣ 2000-ΧΑΡΩΠΟ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
12. ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ 12. 12. ΟΙΝΟΥΣΑ-ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
13. 13. 13. ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ-ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ
14. 14. 14.
15. 15. 15.
16. 16. ΡΕΠΟ: ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ, ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ, ΧΡΙΣΤΟΣ, ΚΟΡΜΙΣΤΑ 16.

⇒ Επίλεκτη  Play Off & Out   8/10          A΄ Play Off & Out 9/10 – 8/10                 Β΄ 6/9

ΣΑΒΒΑΤΟ 04/05/2019 05:00μ.μ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019 05:00μ.μ

1. ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ-ΑΝΑΤΟΛΗ 1. 1. Κ.ΚΑΜΗΛΑ-ΧΡΥΣΟ
2. ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ 2. 2. Ν.ΣΚΟΠΟΣ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ
3. ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ 3. 3. Ν.ΣΟΥΛΙ-ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
4. ΑΜΜΟΥΔΙΑ-Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ 4. 4. ΠΡΟΒΑΤΑΣ-ΝΕΟΧΩΡΙ
5. ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ-ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ 5. 5. (Ε.Π.Σ.Σ)Π.Σ ΣΕΡΡΕΣ-ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
6. ΧΡΙΣΤΟΣ-ΑΓΚΙΣΤΡΟ 6. 6. ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ-ΝΙΓΡΙΤΑ 2018
7. ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ-ΚΑΡΠΕΡΗ 7. 7. ΠΡΩΤΗ-Ν.ΖΙΧΝΗ
8. ΚΟΡΜΙΣΤΑ-ΠΗΓΑΣΟΣ 8. 8. ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ
9. ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ-ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ 9. 9. ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ
10. (Αερ.Α΄)ΙΩΝΙΚΟΣ-ΔΑΣΟΧΩΡΙ 10. 10. ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΠΟΣ 2000
11. ΨΥΧΙΚΟ-ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ 11. 11. ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ
12. ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ-ΠΕΠΟΝΙΑ/ΣΚΟΥΤΑΡΙ 12. 12. ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ-ΟΙΝΟΥΣΑ
13. 13. 13.
14. 14. 14.
15. 15. 15.
16. 16. ΡΕΠΟ: ΧΑΡΩΠΟ, ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ, ΚΕΡΚΙΝΗ, ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 16.

            

⇒ A΄  Play Out 9/10                                                     

ΤΕΤΑΡΤΗ 8/5/2019 05:00μ.μ

1. ΚΕΡΚΙΝΗ-ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
2. ΚΑΡΠΕΡΗ-ΧΡΙΣΤΟΣ
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16. ΡΕΠΟ: ΑΓΚΙΣΤΡΟ

  A΄ Play Off & Out 10/10                                        

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/05/2019 05:00μ.μ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/05/2019 05:00μ.μ

1. ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ-Π.Σ ΣΕΡΡΕΣ 1. 1. ΑΜΜΟΥΔΙΑ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
2. ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ-ΠΡΩΤΗ 2. 2. ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ-ΡΟΔΟΠΟΛΗ
3. Ν.ΖΙΧΝΗ-ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 3. 3. ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ-Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ
4. ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ-ΚΟΡΜΙΣΤΑ 4. 4. ΧΡΙΣΤΟΣ-ΚΕΡΚΙΝΗ
5. ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ-ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 5. 5. ΑΓΚΙΣΤΡΟ-ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
6. 6. 6.
7. 7. 7.
8. 8. 8.
9. 9. 9.
10. 10. 10.
11. 11. 11.
12. 12. 12.
13. 13. 13.
14. 14. 14.
15. 15. 15.
16. 16. ΡΕΠΟ: ΠΗΓΑΣΟΣ, ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ 16.