Πρόγραμμα Αγώνων

Αγωνιστικό Πρόγραμμα Επίλεκτης Κατηγορίας(1η Αγωνιστική) & Ανώτερης (1η Αγωνιστική)
Σάββατο 17:00 14/9/2019 Κυριακή 12:00 15/9/2019 Κυριακή 17:00 15/9/2019
Επίλεκτη Sportica Επίλεκτη Sportica
ΑΜΜΟΥΔΙΑ-ΑΝΑΤΟΛΗ   ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ-ΝΕΟΧΩΡΙ
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ-ΧΡΥΣΟ   ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ-ΠΡΩΤΗ
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ-ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ  
 ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ     
     
     
Ανώτερη Sportica Α΄ Όμιλος Ανώτερη Sportica Α΄ Όμιλος
ΧΡΙΣΤΟΣ-ΔΑΣΟΧΩΡΙ   ΚΕΡΚΙΝΗ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ-ΡΟΔΟΠΟΛΗ    
Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ-Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ    
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ-ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ    
ΡΕΠΟ: ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ    
Ανώτερη Sportica Β΄ Όμιλος   Ανώτερη Sportica Β΄ Όμιλος
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ   ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑ-ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΝΙΓΡΙΤΑ 2018-ΗΡΑΚΛΗΣ   ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ-ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΡΕΠΟ: ΠΗΓΑΣΟΣ   Ν.ΖΙΧΝΗ-ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ
     
     

Αγωνιστικό Πρόγραμμα Επίλεκτης Κατηγορίας(2η Αγωνιστική) & Ανώτερης (2η Αγωνιστική)
Σάββατο 17:00 21/9/2019 Κυριακή 12:00 22/9/2019 Κυριακή 17:00 22/9/2019
Επίλεκτη Sportica Επίλεκτη Sportica
ΝΕΟΧΩΡΙ-ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ   ΠΡΩΤΗ-ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ-ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ   ΧΡΥΣΟ-ΑΜΜΟΥΔΙΑ
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ-ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ    
(E.Π.Σ.Σ)ΑΝΑΤΟΛΗ-ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ    
     
     
Ανώτερη Sportica Α΄ Όμιλος Ανώτερη Sportica Α΄ Όμιλος
ΔΑΣΟΧΩΡΙ-ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ   ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΚΕΡΚΙΝΗ
ΡΟΔΟΠΟΛΗ-Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ   ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ-ΧΡΙΣΤΟΣ
Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ-ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ    
ΡΕΠΟ: ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ    
     
Ανώτερη Sportica Β΄ Όμιλος   Ανώτερη Sportica Β΄ Όμιλος
(Ομονοίας Α΄)ΠΗΓΑΣΟΣ-Ν.ΖΙΧΝΗ   ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ-ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
ΡΕΠΟ: ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ   ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ-ΗΡΑΚΛΗΣ
  ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ-ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ
    ΛΕΥΚΩΝΑΣ-ΝΙΓΡΙΤΑ 2018
     

Αγωνιστικό Πρόγραμμα Επίλεκτης Κατηγορίας(3η Αγωνιστική) &  Ανώτερης (3η Αγωνιστική)
Σάββατο 16:30 28/9/2019 Κυριακή 12:00 29/9/2019 Κυριακή 16:30 29/9/2019
Επίλεκτη Sportica Επίλεκτη Sportica
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ-ΠΡΩΤΗ   ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ-ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
ΑΜΜΟΥΔΙΑ-ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ   ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ-ΝΕΟΧΩΡΙ
ΑΝΑΤΟΛΗ-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ    
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ-ΧΡΥΣΟ    
     
     
Ανώτερη Sportica Α΄ Όμιλος Ανώτερη Sportica Α΄ Όμιλος
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ   ΚΕΡΚΙΝΗ-ΧΡΙΣΤΟΣ
Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ-ΔΑΣΟΧΩΡΙ   ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΡΟΔΟΠΟΛΗ
ΡΕΠΟ: Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ   ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
     
     
Ανώτερη Sportica Β΄ Όμιλος   Ανώτερη Sportica Β΄ Όμιλος
ΝΙΓΡΙΤΑ 2018-ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ   ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ
ΡΕΠΟ: ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ   ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
    ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ
    Ν.ΖΙΧΝΗ-ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
     

Αγωνιστικό Πρόγραμμα Επίλεκτης Κατηγορίας(4η Αγωνιστική) &  Ανώτερης (4η Αγωνιστική)
Σάββατο 16:30 5/10/2019 Κυριακή 12:00 6/10/2019 Κυριακή 16:30 6/10/2019
Επίλεκτη Sportica Επίλεκτη Sportica
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ-ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ   ΠΡΩΤΗ-ΑΜΜΟΥΔΙΑ
ΝΕΟΧΩΡΙ-ΑΝΑΤΟΛΗ   ΧΡΥΣΟ-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ-ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ  
 ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ-ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ    
     
     
Ανώτερη Sportica Α΄ Όμιλος Ανώτερη Sportica Α΄ Όμιλος
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ-ΚΕΡΚΙΝΗ   ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΔΑΣΟΧΩΡΙ   ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ-Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ
ΡΕΠΟ: ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ   ΧΡΙΣΤΟΣ-ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
     
     
Ανώτερη Sportica Β΄ Όμιλος   Ανώτερη Sportica Β΄ Όμιλος
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ-ΝΙΓΡΙΤΑ 2018   ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ-Ν.ΖΙΧΝΗ
ΠΗΓΑΣΟΣ-ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ   ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ-ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΡΕΠΟ: ΗΡΑΚΛΗΣ   ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ