Mικτές Ομάδες

Κοινοποιήθηκε το αναλυτικό πρόγραμμα των αγώνων των Μικτών ομάδων Κ12-Κ14 από την ΕΠΟ, ενόψει της έναρξης των Πανελληνίων Πρωταθλημάτων. Όλοι οι αγώνες, πλην εξαιρέσεων και αφού υπάρχει συναίνεση και των δύο ομάδων, θα διεξάγονται ημέρα Τετάρτη και οι ώρες διεξαγωγής είναι 12:30(Κ12) και 14:00(Κ14).

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Ε.Π.Σ.Σερρών:

1η αγωνιστική 11/12/2019

  • ΕΠΣ Καβάλας – Μακεδονίας               (K14 1-1), (K12 5-3)
  • ΕΠΣ Θράκης – Ξάνθης                          (K14 0-4), (K12 0-0)
  • ΕΠΣ Χαλκιδικής – Έβρου                     (K14 0-2), (K12 1-4)
  • ΕΠΣ Σερρών – Δράμας                         (K14 1-1), (K12 0-0)

2η αγωνιστική 18/12/2019

  • ΕΠΣ Θράκης – Καβάλας                        (K14 0-5), (K12 0-3)
  • ΕΠΣ Μακεδονίας – Χαλκιδικής           (Κ14 12-0), (Κ12 4-0)
  • ΕΠΣ Ξάνθης – Σερρών                          (Κ14 2-0), (Κ12 0-0)
  • ΕΠΣ Δράμας – Έβρου                             (Κ14 3-1), (Κ12 1-1)

3η αγωνιστική 11/01/2019

  • ΕΠΣ Καβάλας – Χαλκιδικής                  (K14 5-0), (K12 1-0)
  • ΕΠΣ Σερρών – Θράκης                          (Κ14 5-0), (Κ12 2-2)
  • ΕΠΣ Δράμας – Μακεδονίας                   (K14 1-5), (K12 0-7)
  • ΕΠΣ Έβρου – Ξάνθης                              (Κ14 2-2), (Κ12 2-2)

4η αγωνιστική 22/01/2020

  • ΕΠΣ Σερρών – Καβάλας
  • ΕΠΣ Χαλκιδικής – Δράμας
  • ΕΠΣ Θράκης – Έβρου
  • ΕΠΣ Μακεδονίας – Ξάνθης

5η αγωνιστική 05/02/2020

  • ΕΠΣ Καβάλας – Δράμας
  • ΕΠΣ Έβρου – Σερρών
  • ΕΠΣ Ξάνθης – Χαλκιδικής
  • ΕΠΣ Μακεδονίας – Θράκης

6η αγωνιστική 19/02/2020

  • ΕΠΣ Έβρου – Καβάλας
  • ΕΠΣ Δράμας – Ξάνθης
  • ΕΠΣ Σερρών – Μακεδονίας
  • ΕΠΣ Χαλκιδικής – Θράκης

7η αγωνιστική 04/03/2020

  • ΕΠΣ Ξάνθης – Καβάλας
  • ΕΠΣ Μακεδονίας – Έβρου
  • ΕΠΣ Θράκης – Δράμας
  • ΕΠΣ Χαλκιδικής – Σερρών

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ K14

1. ΕΠΣ Μακεδονίας   7(18-2)

2. ΕΠΣ Καβάλας   7(11-1) 

3. ΕΠΣ Ξάνθης   7(8-2)

4. ΕΠΣ Δράμας   4(5-7)

5. ΕΠΣ Έβρου   4(5-6)

6. ΕΠΣ Σερρών   4(6-3)

7. ΕΠΣ Θράκης   0(0-14)

8. ΕΠΣ Χαλκιδικής   0(0-19)

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ K12

1. ΕΠΣ Καβάλας   9(9-3)

2. ΕΠΣ Μακεδονίας   6(14-5)

3. ΕΠΣ Έβρου   5(7-4)

4. ΕΠΣ Ξάνθης   3(2-2)

5. ΕΠΣ Σερρών   3(2-2)

6. ΕΠΣ Θράκης   2(2-5)

7. ΕΠΣ Δράμας   2(1-8)

8. ΕΠΣ Χαλκιδικής   0(1-9)